SHARE DEVELOPMENT

Sdílejte s námi rozvoj Vaší nemovitosti. Propojením hmotných a nehmotných statků dojde k jejich ekonomickému zhodnocení. Máte nemovitost a nevíte přesně jak s ní naložit? Spojme naše vzájemné hodnoty a vytvořme společně výnosný projekt podle vzorce: "Vaše nemovitost + naše finance a zkušenosti = investiční příležitost."

POZEMEK K ZASÍŤOVÁNÍ A PARCELACI
POZEMEK K ZASÍŤOVÁNÍ A PARCELACI

Vlastníte pozemek a nechcete "jen tak prodat" ? Myslíte si, že by byl Váš pozemek vhodný k zasíťování a další výstavbě. Chybí Vám pro realizaci těchto kroků finance a zkušenosti? Spojte se s námi. Jsme připraveni realizaci financovat a následně zajistit prodej pozemků. Ke společné úvaze je vždy také otázka výstavby rodinných domů a dosažení ještě vyššího zisku. Spolupráce je vždy smluvně a bezpečně zajištěna pro oba partnery!

Etapa I.
Etapa I.
Etapa II.
Etapa II.
OBJEKT PRO PROJEKT BYTOVÝ DŮM
OBJEKT PRO PROJEKT BYTOVÝ DŮM

Vlastníte objekt a myslíte si, že je škoda ho prodat, protože svým charakterem, polohou či jiným faktorem nabízí velký realitní potenciál? Chybí Vám pro rekonstrukci či přestavbu finance a zkušenosti? Spojte se s námi. Jsme připraveni realizaci zafinancovat, zajistit prodej ať už celku, nebo jednotlivých jednotek. Vítáme také další náměty pro využití objektů, jako je např. provoz DOMU PRO SENIORY apod.  

Studie BD
Studie BD
Studie BD
Studie BD