Prodej obchodu - kanceláře, 27 m2 Suchdolské nám. Praha 6

Jsme přímý vlastník, neplatíte provizi ani daň z nabytí!!! 

Mgr. Petr Steinbauer, TEL:  777 150 260

Více informací naleznete níže pod fotografiemi. 

Jako přímý vlastník Vám nabízíme nebytový prostor na Praze 6, jež se nachází v novostavbě z roku 2008 - BD SUCHDOLSKÉ ZAHRADY II. Adresa nemovitosti je Suchdolské náměstí 746/12.

Prostor je kolaudován jako prodejna, lze využívat dále např. jako kancelář, salón či k provozování jakýchkoliv služeb apod. Dříve využíváno jako obchod se zásilkovnou.

Prostor je nově vymalovaný, připravený k okamžitému užívání. Nad vstupem je svítící reklama, kolem rámu dveří LED osvětlení. Napravo od vstupních dveřích se nachází reklamní cedule na fasádě a schránka. Nalevo od vstupu je připevněn kastlík např. na letáky či jinou reklamu provozovatele obchodu. Všechny tyto doplňky je možné změnit dle potřeby, popř. odinstalovat.

Na podlahách praktická šedá dlažba, v prostoru mezi obchodní plochou a koupelnou jsou police s upevněným mini trezorem - prostor lze využít např. jako sklad, šatnu apod. V koupelně se nachází sprchový kout s umyvadlem, otopný žebřík, nové WC a koupelnový nábytek. V levém rohu obytného prostoru je samostatné světlo, kde lze zřídit např. převlékací kabinku pro prodej oděvů.

Rozměry prostoru činí cca 27 m2, z čehož pak prodejní plocha 18,3 m2. Mezi fotografiemi můžete nalézt plánek prostoru.

Na náměstí je zastávka autobusu "Internacionální", přímo před prostorem je parkovací stání, které dle zvyklostí vždy využíval vlastník nebo nájemce obchodu - místo je obvykle volné. Několik kroků se pak nachází hotel Galaxie s výbornou kuchyní. Přímo proti obchodu, přes náměstí, se nachází pošta.

Poplatky SVJ činí 1722 Kč. Neplatíte provizi. S ohledem na minimální nabídku nebytových prostor se jedná o výjimečnou příležitost k získání prostoru k vlastnímu podnikání či dalšímu pronájmu, a to za velmi nízkou pořizovací cenu! Pro sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat, rád se přizpůsobím Vašim časovým možnostem.

Neplatíte provizi !!! 

Cena 1.890.000 Kč

Mgr. Petr Steinbauer

TEL: 777 150 260